Haberler

Yeni çıkanlar – Cornelia Jakobs, Måneskin, Rosa Linn ile bu hafta

Cornelia Jakobs –‘Rise’

ilk olarak İsveç’in  Eurovision 2022  temsilcisi Cornelia Jakobs ile başlıyoruz. Şarkıyı geçtiğimiz günlerde konserlerde paylaştıktan sonra, şimdi Cornelia, kişisel olarak karanlık bir tünelin sonundaki ışığı görme konusunda olumlu bir mesaj veren gitar yüklü marşı kucaklamamızı istiyor. Cornelia bir kez daha Eurovision rüya takımı Isa Molin ve David Zandén ile yeni single’da bir araya geldi.

Måneskin – ‘THE LONELIEST’

Yalnızlıktan uzak, her zaman popüler olan İtalyan Eurovision şampiyonları Måneskin, 2021’deki zaferinden bu yana dördüncü single’larıyla geri döndüler.  Yeni single, dramatik ayrılık marşının tonunu tamamlayan video stiliyle klasik bir emo geri dönüşü.

Rosa Linn, Alfa – ‘SNAP’ (İtalyanca)

Ermenistan’ın  Eurovision 2022  temsilcisi , Rosa Linn tüm zamanların en çok izlenen 4. Eurovision şarkısı olmayı başardı. ‘SNAP’ın küresel başarısını kutlamak ve her şeyin Torino’da başladığı yere bir selam olarak Rosa, Alfa ile birlikte bir İtalyan versiyonunu yayınladı. Sosyal medyadaki birkaç mesajın ardından ikisi, Rosa’nın yeni diller konusundaki yeteneğini gösteren bu yeni versiyonu birlikte kaydetmek için Ermenistan’da bir araya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir