Haberler

Kazakistan: David Charlin’in JESC Şarkısı Detayları Açıklandı

Kazakistan’ın 2022 Junior Eurovision Şarkı Yarışması’na katılımının ayrıntılarını açıklamak için Astana’da bir basın toplantısı düzenlendi.

Junior Eurovision Şarkı Yarışması için Kazakistan’ın katılımının bu ayın sonuna kadar hazır olacağı açıklandı. Kazakistan’ı Erivan’da temsil etmek üzere seçilen David Charlin, yarışmaya hazırlanmak için çalışıyor ve yakında  yarışma için şarkısını kaydedecek. David, Astana’da toplanan basına şunları söyledi:

Bana verilen tüm umutları haklı çıkarmaya çalışacağım. Bana inanan ve beni Junior Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmaya layık gören herkesi hayal kırıklığına uğratmamak için elimden geleni yapacağım. 2022 Junior Eurovision Şarkı Yarışması’na hazırlanırken destekleri ve yardımları için Khabar Agency’ye çok teşekkür ederiz. 

David Charlin’in Junior Eurovision’da seslendireceği şarkıyla ilgili olarak, şarkıyı iki bestecinin yazdığı açıklandı. Bestecilerden biri de 2019 ve 2020 yıllarında Kazak Junior Eurovision şarkılarını yazan Khamit Shangaliyev.

Kazakistan yarışmada ilk kez zafer kazanmayı hedefliyor. Khabar Ajansı, önceki yıllarda olduğu gibi, Kazak halkını Aralık ayında yarışma için çevrimiçi oylamada oy kullanmaya çağırdı. Kazakistan geleneksel olarak jürilerden iyi puan alıyor ancak çevrimiçi oylamanın ortasında yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir