Haberler

Barcelona Eurovision Partisi 2023 İçin Biletler Şimdi Satışta!

Yeni Eurovision sezonunun ilk haftası neredeyse bitti ve 2023’ün ilk Eurovision ön partisi tüm ayrıntılarını açıkladı! Mart 2022’deki ilk partiden sonra ikinci kez gerçekleşecek.

Tıpkı bu yıl olduğu gibi, Avrupa’nın her yerinden sanatçılar Eurovision şarkılarını tanıtmak için Barselona’ya seyahat edecek. Bu yılki sanatçıların neredeyse tamamı Barselona Partisi 2022’de yer aldı. Canlı performans sergileyen sanatçılardan bazıları  Chanel ,  Subwoolfer ,  Citi Zēni ,  Rosa Linn ,  We Are Domi ,  Monika Liu, WRS  ve diğerleriydi. Jamala  veya  Conchita Wurst da dahil olmak üzere bazı  eski Eurovision kazananları bile  bu yıl Barselona’daki sahneyi süsledi  .

Tam tarihler ve program

Gelecek yılki parti üç gün sürecek ve  23, 24 ve 25 Mart’ta gerçekleşecek . 23 Mart Perşembe günü,  etkinliği başlatmak için EUROfansCLUB’da uzman DJ’lerle bir parti ve  ardından 24 Mart Cuma günü farklı ülkelerin temsilcileriyle Barselona Kent Konseyi’nden özel bir karşılama yer alacak.

Bundan hemen sonra,  EURO QUEENS NIGHT  20:00 (CET)’de Sala Apolo’da gerçekleşecek ve burada  Efendi (Azerbaycan 2021) ,  Barei (İspanya 2016)  veya  Ronela Hajati (Arnavutluk 2022)  ve Romanya’yı temsil eden  WRS gibi isimler yer alacak. 

25 Mart Cumartesi günü,   ana  Barselona Eurovision Partisi  gerçekleşecek. Etkinlik, 2022’de düzenlendiği Sala Apolo’dan,   daha fazla kapasite ve daha büyük bir sahne oluşturulması için gelecek yıl için Sant Jordi Kulübü’ne taşındı.

Bu gece, 2023 katılımcılarının çoğunluğunun yanı sıra önceki yıllarda Eurovision’a katılan bazı sanatçıları da ağırlayacak. Şu anda  Dami Im (Avustralya 2016) ,  Destiny (Malta 2020/21) ,  Poli Genova (Bulgaristan 2016) ,  Suzy (Portekiz 2014)  ve  Eva Santamaria (İspanya 1993)  onaylandı. Eva Santamaria, Eurovision Şarkı Yarışması’ndaki performansının 30. yılını kutluyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla isim açıklanacak!

Biletler şimdi mevcut

Biletler bugünden itibaren  bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz resmi Barselona Eurovision Party web sitesinde mevcut . Her gece için hem tek kişilik biletler hem de üç gece için bir paket mevcut ve  biletler şu anda satışta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir